Zinger Bingo Faqja e internetit

Zinger Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: 888 Holdings

Dhoma Bingo: 7

Vlerësim 3.4/5

Ne kemi vlerësuar Zinger Bingo bazë të sistemit të rangut faqet tona bingo 'dhe vlerësuar këtë si vend të mirë Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur në këtë faqe interneti. Për të shënuar Zinger Bingo si të mirë, ne kemi ekzaminuar reputacionin e një autoriteti licencues, numri i vizitorëve mujore vendrrjet shqyrtuar Politikën bonuse të saj. Gjeni një grimë e detajuar më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Zinger Bingo është themeluar në vitin 2012 dhe është në pronësi aktualisht nga 888 Holdings plc. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Site ka 7 gati-to-play dhoma Bingo dhe ofron disa lojra Bingo ekskluzive. Gjuha kryesore Site është angleze dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion. Zinger Bingo lejon PayPal tërheqjet dhe disa metoda të tjera të tërheqjes, si dhe. Në Zinger Bingo lojtarët nga një numër vendesh mund të hyni Bingo. Faqe ka një dizajn të përgjegjshëm celular.

64

Bileta Bingo dhe 10 rrotullime falas

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
mastercard
neteller
visadebit
visaelectron
visa
wire_transfer
paysafecard
maestro
Opsionet e Softuerëve
igt
net_ent
nyx_gaming
wms
openbet
pariplay
amaya
Mbështetje

0808 238 9814 (Për lojtarët nga Britania e Madhe)

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

64

Bileta Bingo dhe 10 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Zinger Bingo Politikat e rëndësishme të faqes, duke përfshirë edhe bonuse dhe Politikën e tërheqjes, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin me një telefon dhe mund të kërkohet të ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacion në lidhje me këtë vend dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Zinger Bingo si për fillestar dhe profesional lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe ju më shumë gjasa do të keni një përvojë pozitive nga kumar mbi të.

Pronar
888 Holdings
Vit
2012
Dhoma Bingo
7
Kufiri tërheqja
€10,000 per month
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 48-72 hours
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Site pranon lojtarë nga një numër vendesh
 • sistem mbështetje lojtarë të mirë '
 • Oferta kumar celular

Kundra

 • kufizimet individuale të vendeve
 • Mbështetja e sistemit Slow chat

Bingo dhoma në dispozicion

 • Guaranteed Win Guaranteed Win
 • Free4U Free4U
 • Ace Club Ace Club
 • Cobsmacked Cobsmacked
 • Last Call Last Call
 • Welcome Bonus Welcome Bonus
 • Wonky Wonky
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
mastercard
neteller
visadebit
visaelectron
visa
wire_transfer
paysafecard
maestro
Opsionet e Softuerëve
igt
net_ent
nyx_gaming
wms
openbet
pariplay
amaya
Mbështetje

0808 238 9814 (Për lojtarët nga Britania e Madhe)

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

64

Bileta Bingo dhe 10 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
64

Bileta Bingo dhe 10 rrotullime falas

18+. T&C zbatohen
Kerkese