Wink Bingo Faqja e internetit

Wink Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: 888 Holdings

Dhoma Bingo: 21

Vlerësim 2.85/5

Ne kemi vlerësuar Wink Bingo bazë të sistemit të rangut faqet tona bingo 'dhe vlerësuar këtë si vend të mirë Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur në këtë faqe interneti. Për të shënuar Wink Bingo si të mirë, ne kemi ekzaminuar reputacionin e një autoriteti licencues, numri i vizitorëve mujore vendrrjet shqyrtuar Politikën bonuse të saj. Gjeni një grimë e detajuar më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Wink Bingo i themeluar në dhe është në pronësi aktualisht nga 888 Holdings plc. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Faqe ka 21 online dhoma Bingo dhe gjuha e tij kryesor është anglisht.

200%

Welcome bonus

Kerkese

3%

Cashback

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
mastercard
entropay
paypal
visa
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Mbështetur: 10 am-2am, çdo ditë

0800 901 2508

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

200%

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Wink Bingo Politikat e rëndësishme të faqes, duke përfshirë edhe bonuse dhe Politikën e tërheqjes, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin me një telefon dhe mund të kërkohet të ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacion në lidhje me këtë vend dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Wink Bingo si për fillestar dhe profesional lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe ju më shumë gjasa do të keni një përvojë pozitive nga kumar mbi të.

Pronar
888 Holdings
Vit
2008
Dhoma Bingo
21
Kufiri tërheqja
Players outside the UK:£5,000 per week
Gjuhe
English
Koha tërheqja
Credit/Debit Cards: 4-7 business days
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Markë takon kumar gjigand 888 Holdings PLC
 • Ka një numër të dhomave Bingo
 • Pranon pagesa nëpërmjet PayPal

Kundra

 • Kufizimet e tërheqjes për lojtarët jo-në Mbretërinë e Bashkuar
 • Kufizon lojtarë nga vende të caktuara
 • No jetojnë chat

Bingo dhoma në dispozicion

 • Picture Perfect Picture Perfect
 • High 5 High 5
 • The High Life The High Life
 • Me Time Me Time
 • Cake Surprise! Cake Surprise!
 • A Pretty Penny A Pretty Penny
 • Have A Ball Have A Ball
 • Open All Hours Open All Hours
 • Daily Mystery Gems Daily Mystery Gems
 • Free Weekly Gems Free Weekly Gems
 • per month Mega Gems per month Mega Gems
 • Free£250 Daily Gems Free£250 Daily Gems
 • Made It Monday Made It Monday
 • Tuesday’S Treat Tuesday’S Treat
 • Win It Wednesday Win It Wednesday
 • Thankful Thursday Thankful Thursday
 • Free Tenners Free Tenners
 • £1K Freebie £1K Freebie
 • Forever Free Forever Free
 • Free For All Free For All
 • Newbies Newbies
 • Free Sunday£250 Free Sunday£250
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
mastercard
entropay
paypal
visa
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Mbështetur: 10 am-2am, çdo ditë

0800 901 2508

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

200%

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
200%

Welcome bonus

18+. T&C zbatohen
Kerkese