Vera&John Faqja e internetit

Vera&John Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Dumarca Gaming Limited

Dhoma Bingo: 6

Vlerësim 4.95/5

Ne kemi vlerësuar Vera&John kazino në bazë të sistemit të rangut faqet tona Bingo 'si një vend i shkëlqyer Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur këtu. Për të shënuar Vera&John si një vend i shkëlqyer, ne kemi kontrolluar reputacionin e licencës së saj, numrit të vizitorëve mujore Site, politika bonus ai zbaton. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Vera&John është në pronësi aktualisht nga Dumarca Gaming Limited. Ajo operon në bazë të licencës Maltë dhe ka 6 dhoma në internet Bingo. Vera&John Casino specializuar në Slingo lojrave. gjuha kryesore Site është portugalisht.

200%

Shpërblim

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
ecopayz
neteller
skrill
trustly
Opsionet e Softuerëve
betsoft
microgaming
net_ent
nyx_gaming
Mbështetje

live Chat

44 203 60 80 424

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

MGA

i pranuar
Luaj

OFERTA MË E MIRË

200%

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Të gjitha udhëzimet e rëndësishme, duke përfshirë edhe bonuset dhe politikat e tërheqjes, janë shpalosur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, lojtarët do të kërkohet për të provuar identitetin e tyre me telefon dhe ngarkoni disa dokumente identifikimi. Bazuar në informatat në këtë faqe interneti dhe e saj rangut të lartë, ne rekomandojmë Vera&John kazino për të dy newbies dhe profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e shkëlqyer në internet dhe ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive Playing në të.

Pronar
Dumarca Gaming Limited
Vit
2011
Dhoma Bingo
6
Kufiri tërheqja
€2,000 per day
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 24-48 hours
Metoda e tërheqjes
Neteller

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • Specializohet në lojëra Slingo
  • Popular kazino online
  • lojra kazino të gjalla në dispozicion

Kundra

  • Numri i ulët i dhomave Bingo

Bingo dhoma në dispozicion

  • Starburst Starburst
  • Jackhammer Jackhammer
  • Gonzo's Quest Gonzo's Quest
  • Boom brothers Boom brothers
  • Secret Code Secret Code
  • Mega Fortune Mega Fortune
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
ecopayz
neteller
skrill
trustly
Opsionet e Softuerëve
betsoft
microgaming
net_ent
nyx_gaming
Mbështetje

live Chat

44 203 60 80 424

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

MGA

i pranuar
Luaj

OFERTA MË E MIRË

200%

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
200%

Shpërblim

18+. T&C zbatohen
Kerkese