Sun Bingo Faqja e internetit

Sun Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: News Group

Dhoma Bingo: 12

Vlerësim 3.85/5

Ne kemi vlerësuar Sun Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut dhe vlerësuar atë si GREAT vend Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë të mirë në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Sun Bingo si vend i madh e kemi shqyrtuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Sun Bingo është në pronësi aktualisht nga kazinove Tabcorp UK Limited. Ajo operon në bazë të licencave të lëshuara nga ana e bixhozit në Mbretërinë e Bashkuar Komisionit dhe Alderney fatit Komisioni i kontrollit. Faqe ka 12 dhoma Bingo në internet dhe ofron disa lojra ekskluzive, si dhe. gjuha kryesore Site është anglisht.

50£

Shpërblim

Kerkese

65,000£

Çmimet javore

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: prej orës 8 paradite në 1am

0800 458 4667

[email protected]

Autoriteti licencues

Alderney

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

50£

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Të gjitha politikat e rëndësishme, duke përfshirë Bonuset dhe Politika Tërheqja, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin nëpërmjet telefonit ose ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacionin mbi këtë faqe dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Sun Bingo për profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e madhe online dhe kjo është shumë e mundshme që ju do të keni një përvojë Fine duke luajtur në të.

Pronar
News Group
Vit
2006
Dhoma Bingo
12
Kufiri tërheqja
Not Stated
Gjuhe
English
Koha tërheqja
Card Payments: 3-5 days
Metoda e tërheqjes
MasterCard
Certifikatat
WhichBingo Award 2019

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Një pjesë e korporatës besuar Sun
 • Live chat 24/7

Kundra

 • Lojtaret nga disa vende të pranuar
 • Gjuha angleze vetëm

Bingo dhoma në dispozicion

 • Winning Headlines Bingo Winning Headlines Bingo
 • Heart Room Heart Room
 • Mystic Meg Bingo Mystic Meg Bingo
 • Cash Cubes Bingo Cash Cubes Bingo
 • Glamour Room Glamour Room
 • Age of the Gods Bingo Age of the Gods Bingo
 • Showboat Room Showboat Room
 • Rainbow Riches Bingo Rainbow Riches Bingo
 • Cash Cave Cash Cave
 • Deal or No Deal Bingo 75 Deal or No Deal Bingo 75
 • Candy Room Candy Room
 • Romance Rom Romance Rom
 • Deal or No Deal Bingo 90 Deal or No Deal Bingo 90
 • Cabaret Room Cabaret Room
 • Jazz Room Jazz Room
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: prej orës 8 paradite në 1am

0800 458 4667

[email protected]

Autoriteti licencues

Alderney

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

50£

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
50£

Shpërblim

18+. T&C zbatohen
Kerkese