Sky Bingo Faqja e internetit

Sky Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Sky Betting & Gaming

Dhoma Bingo: 6

Vlerësim 4.75/5

Ne kemi vlerësuar Sky Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut si një vend i shkëlqyer Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur këtu. Për të shënuar Sky Bingo si një vend i shkëlqyer, ne kemi kontrolluar reputacionin e licencës së saj, numri i vizitorëve mujore Site, politika bonus ajo zbatohet. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Sky Bingo është në pronësi aktualisht nga grupi British Sky Broadcasting Group. Ajo operon në bazë të licencave të lëshuara nga ana e bixhozit në Mbretërinë e Bashkuar Komisionit dhe Alderney fatit Komisioni i kontrollit. Site ka 6 dhoma Bingo në internet dhe ofron disa lojra Bingo ekskluzive, si dhe. gjuha kryesore Site është angleze dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion. Sky Bingo lejon tërheqje deri PayPal dhe disa metoda të tjera të pagesave, si dhe.

40£

Bonus & 100 rrotullime falas

Kerkese

25,000£

Fondi i përgjithshëm çmim në Daily tombol

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

live Chat

0330 024 4777

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

Alderney

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

40£

Bonus & 100 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Të gjitha udhëzimet e rëndësishme, duke përfshirë edhe bonuset dhe politikat e tërheqjes, janë shpalosur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, lojtarët do të kërkohet për të provuar identitetin e tyre me telefon dhe ngarkoni disa dokumente identifikimi. Bazuar në informatat në këtë faqe interneti dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Sky Bingo për të dy newbies dhe profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e shkëlqyer në internet dhe ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive Playing në të.

Pronar
Sky Betting & Gaming
Vit
2018
Dhoma Bingo
6
Kufiri tërheqja
£50,000 per day
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 12-24 hours
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • Procesi Fast cashout
  • Një pjesë e korporatës besuar kumar Sky Group
  • dhoma ekskluzive Bingo

Kundra

  • Në dispozicion për lojtarët nga disa vende

Bingo dhoma në dispozicion

  • Cash Cubes Cash Cubes
  • Mosaic Mosaic
  • Sky Speed Sky Speed
  • Fluffy Favourites Bingo Fluffy Favourites Bingo
  • Mystical Bingo Mystical Bingo
  • Age of Gods Bingo Age of Gods Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

live Chat

0330 024 4777

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

Alderney

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

40£

Bonus & 100 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
40£

Bonus & 100 rrotullime falas

18+. T&C zbatohen
Kerkese