Queen Bee Bingo Faqja e internetit

Queen Bee Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Tau Marketing Services Limited

Dhoma Bingo: 6

Vlerësim 3.3/5

Ne kemi vlerësuar Queen Bee Bingo bazë të sistemit të rangut faqet tona bingo 'dhe vlerësuar këtë si vend të mirë Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur në këtë faqe interneti. Për të shënuar Queen Bee Bingo si të mirë, ne kemi ekzaminuar reputacionin e një autoriteti licencues, numri i vizitorëve mujore vendrrjet shqyrtuar Politikën bonuse të saj. Gjeni një grimë e detajuar më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Queen Bee Bingo është themeluar në vitin 2017 dhe është në pronësi aktualisht nga Tau Marketing Services Limited. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Site ka 6 gati-to-play dhoma Bingo dhe ofron disa lojra Bingo ekskluzive. Gjuha kryesore Site është angleze dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion. Queen Bee Bingo lejon PayPal tërheqjet dhe disa metoda të tjera të tërheqjes, si dhe. Queen Bee Bingo ofertat Bingo, si wel las lojrave kazino.

64

Pa bileta Bingo & 10 rrotullime falas

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
visa
mastercard
visadebit
paypal
wire_transfer
apple_pay
pay_by_mobile
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: në mes të orës 10 - 2 am;Customer Support: brenda 48 orëve

0808 238 9814 (Për lojtarët nga Britania e Madhe)

Autoriteti licencues

UKGC

më i mirë

Gibraltar

mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

64

Pa bileta Bingo & 10 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Queen Bee Bingo Politikat e rëndësishme të faqes, duke përfshirë edhe bonuse dhe Politikën e tërheqjes, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin me një telefon dhe mund të kërkohet të ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacion në lidhje me këtë vend dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Queen Bee Bingo si për fillestar dhe profesional lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe ju më shumë gjasa do të keni një përvojë pozitive nga kumar mbi të.

Pronar
Tau Marketing Services Limited
Vit
2017
Dhoma Bingo
6
Kufiri tërheqja
Not limited
Gjuhe
English
Koha tërheqja
Credit/Debit Cards: 4-7 business days
Metoda e tërheqjes
PayPal
Certifikatat
SIte of the month 2018 BestNewBingoSites

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • Ofron një numër të lojëra elektronike online dhe lojra kazino
  • Një numër i metodave të pagesës janë në dispozicion

Kundra

  • Pranon lojtarë nga vetëm disa vende
  • No jetojnë chat

Bingo dhoma në dispozicion

  • 600£Monday Chill 600£Monday Chill
  • KACHING KACHING
  • Street Party Street Party
  • Last Call Last Call
  • Ace Club Ace Club
  • £1K Thursday Groove £1K Thursday Groove
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
visa
mastercard
visadebit
paypal
wire_transfer
apple_pay
pay_by_mobile
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: në mes të orës 10 - 2 am;Customer Support: brenda 48 orëve

0808 238 9814 (Për lojtarët nga Britania e Madhe)

Autoriteti licencues

UKGC

më i mirë

Gibraltar

mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

64

Pa bileta Bingo & 10 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
64

Pa bileta Bingo & 10 rrotullime falas

18+. T&C zbatohen
Kerkese