Nutty Bingo Faqja e internetit

Nutty Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Zenzero Limited

Dhoma Bingo: 3

Vlerësim 2.55/5

Ne kemi vlerësuar Nutty Bingo bazë të sistemit të rangut faqet tona bingo 'dhe vlerësuar atë si vend të mirë Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Nutty Bingo aq i mirë ne kemi ekzaminuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Nutty Bingo është në pronësi aktualisht nga Zenzero Limited. Ajo operon nën licencën e lojërave të fatit të Komisionit UK - një besuar autoritetit licencues. Site ka 3 dhoma Online Bingo dhe gjuha e tij kryesor është anglisht.

20£

Bonus & 20 rrotullime

Kerkese

35£

Jackpot Daily, dhomë Freebie

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 10:00-02:00

0800 901 2510

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

20£

Bonus & 20 rrotullime

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Ne rekomandojmë lojtarët për të hetuar në mënyrë të qartë informacion në lidhje me shpërblimet dhe kufizimet e tërheqjes se një Nutty Bingo faqe ka. Bazuar në renditje, ne rekomandojmë Nutty Bingo për përvojë lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe ju jeni të ngjarë të ketë një përvojë pozitive kumar mbi të.

Pronar
Zenzero Limited
Vit
2011
Dhoma Bingo
3
Kufiri tërheqja
Players outside the UK:£10,000 per month
Gjuhe
English
Koha tërheqja
Debit Cards: 4-7 business days
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • I takon një prej fermave më të mëdha Kumar - 888 Holdings PLC
  • Pranon pagesa nëpërmjet PayPal

Kundra

  • Disa lojëra Bingo në dispozicion
  • Kufijtë e ulëta e tërheqjes për banorët jo-në Mbretërinë e Bashkuar

Bingo dhoma në dispozicion

  • 90 Ball Bingo 90 Ball Bingo
  • 75 Ball Bingo 75 Ball Bingo
  • High 5 Bingo High 5 Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 10:00-02:00

0800 901 2510

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

20£

Bonus & 20 rrotullime

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
20£

Bonus & 20 rrotullime

18+. T&C zbatohen
Kerkese