Lucky Ladies Bingo Faqja e internetit

Lucky Ladies Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: ElectraWorks Limited

Dhoma Bingo: 7

Vlerësim 3/5

Ne kemi vlerësuar Lucky Ladies Bingo bazë të sistemit të rangut faqet tona bingo 'dhe vlerësuar atë si vend të mirë Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Lucky Ladies Bingo aq i mirë ne kemi ekzaminuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Lucky Ladies Bingo është në pronësi aktualisht nga ElectraWorks Limited. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Faqe ka 7 online dhoma Bing dhe gjuha e tij kryesore është gjuha angleze.

300%

Welcome bonus

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
boku
credit_debit
neteller
Opsionet e Softuerëve
cozy
Mbështetje

live Chat

020 360 81305

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Ne rekomandojmë lojtarët për të hetuar në mënyrë të qartë informacion në lidhje me shpërblimet dhe kufizimet e tërheqjes se një Lucky Ladies Bingo faqe ka. Bazuar në renditje, ne rekomandojmë Lucky Ladies Bingo për përvojë lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe ju jeni të ngjarë të ketë një përvojë pozitive kumar mbi të.

Pronar
ElectraWorks Limited
Vit
2013
Dhoma Bingo
7
Kufiri tërheqja
Not limited
Gjuhe
English
Koha tërheqja
up to 5-7 working days
Metoda e tërheqjes
Paysafecard

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Nuk ka limit tërheqje
 • mbështetje të jetojnë chat 24/7

Kundra

 • Disa lojëra Bingo në dispozicion
 • Synimet vetëm lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar

Bingo dhoma në dispozicion

 • Big Ben Big Ben
 • 20K Sliding Jackpot 20K Sliding Jackpot
 • Victoria 90 Victoria 90
 • Down Town Down Town
 • City Hall City Hall
 • Devoted Dabbers Devoted Dabbers
 • Boosted Bingo Boosted Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
boku
credit_debit
neteller
Opsionet e Softuerëve
cozy
Mbështetje

live Chat

020 360 81305

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
300%

Welcome bonus

18+. T&C zbatohen
Kerkese