Loony Bingo Faqja e internetit

Loony Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Daub Alderney Limited

Dhoma Bingo: 4

Vlerësim 3.65/5

Ne kemi vlerësuar Loony Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut dhe vlerësuar atë si GREAT vend Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë të mirë në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Loony Bingo si vend i madh e kemi shqyrtuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Loony Bingo është në pronësi aktualisht nga Daub Alderney Limited. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Faqe ka 4 online dhoma Bingo dhe gjuha e tij kryesor është anglisht.

300%

Bonus First depozitave

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
apple_pay
paysafecard
credit_debit
entropay
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 10:00 am-2

0808-238-9836. SMS dhe thirrje përsëri nuk mbështeten

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Bonus First depozitave

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Të gjitha politikat e rëndësishme, duke përfshirë Bonuset dhe Politika Tërheqja, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin nëpërmjet telefonit ose ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacionin mbi këtë faqe dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Loony Bingo për profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e madhe online dhe kjo është shumë e mundshme që ju do të keni një përvojë Fine duke luajtur në të.

Pronar
Daub Alderney Limited
Vit
2015
Dhoma Bingo
4
Kufiri tërheqja
Not limited
Gjuhe
English
Koha tërheqja
Debit Cards: 4-7 business days
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • pranon PayPal
  • Një numër i lojëra elektronike në dispozicion
  • regjistrimi Simple

Kundra

  • Faqja e internetit e specializuar në kazino online dhe jo lojra Bingo

Bingo dhoma në dispozicion

  • 1p Bingo Games 1p Bingo Games
  • Live Bingo Rooms Live Bingo Rooms
  • Mystery Bingo Jackpots Mystery Bingo Jackpots
  • Rio Bingo Rio Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
apple_pay
paysafecard
credit_debit
entropay
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 10:00 am-2

0808-238-9836. SMS dhe thirrje përsëri nuk mbështeten

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Bonus First depozitave

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
300%

Bonus First depozitave

18+. T&C zbatohen
Kerkese