Galabingo Faqja e internetit

Gala Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: LC International Limited

Dhoma Bingo: 17

Vlerësim 4.35/5

Ne kemi vlerësuar Galabingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut dhe vlerësuar atë si GREAT vend Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë të mirë në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Galabingo si vend i madh e kemi shqyrtuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Galabingo është në pronësi aktualisht nga LC International Limited. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Site ka 17 dhoma në internet Bingo dhe gjuha kryesore e faqeje është në anglisht dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion.

50£

Pa pagesë Bingo

Kerkese

50,000£

Total tenxhere fitues

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
credit_debit
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: 24/7

0800 294 7294

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

50£

Pa pagesë Bingo

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Të gjitha politikat e rëndësishme, duke përfshirë Bonuset dhe Politika Tërheqja, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin nëpërmjet telefonit ose ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacionin mbi këtë faqe dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Galabingo për profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e madhe online dhe kjo është shumë e mundshme që ju do të keni një përvojë Fine duke luajtur në të.

Pronar
LC International Limited
Vit
2006
Dhoma Bingo
17
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 0-24 hours
Metoda e tërheqjes
PayPal
Certifikatat
WhichBingo Award 2019

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Një nga faqet më të mëdha Bingo në Mbretërinë e Bashkuar
 • Oferta ekskluzive dhoma Bingo
 • Oferta bingo games nga ofruesit e famshme software

Kundra

 • Lejon lojtarët nga vetëm disa vende

Bingo dhoma në dispozicion

 • Rush Rush
 • Fluffy Favourites Bingo Fluffy Favourites Bingo
 • Bingo Beats - Love Bingo Beats - Love
 • Castle Castle
 • City City
 • Coconut Island Coconut Island
 • Rainbow Riches Bingo Rainbow Riches Bingo
 • Cashpot Bingo Cashpot Bingo
 • Bingo Beats - Chakra Bingo Beats - Chakra
 • Housey Bingo Housey Bingo
 • TV Specials TV Specials
 • Interstate 75 Interstate 75
 • Corrie Bingo Corrie Bingo
 • Allsorts Allsorts
 • Metropolis Metropolis
 • Deal or No Deal Bingo 75 Deal or No Deal Bingo 75
 • Deal or No Deal Bingo Deal or No Deal Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
credit_debit
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: 24/7

0800 294 7294

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

50£

Pa pagesë Bingo

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
50£

Pa pagesë Bingo

18+. T&C zbatohen
Kerkese