Foxy Bingo Faqja e internetit

Foxy Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: ElectraWorks Limited

Dhoma Bingo: 16

Vlerësim 4.1/5

Ne kemi vlerësuar Fever Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut dhe vlerësuar atë si GREAT vend Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë të mirë në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Fever Bingo si vend i madh e kemi shqyrtuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Fever Bingo është në pronësi aktualisht nga ElectraWorks Limited. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Faqe ka 16 dhoma Online Bingo dhe ofron një numër të lojrave Bingo ekskluzive. gjuha Site është anglisht. Fever Bingo lejon të bërë tërheqje nëpërmjet PayPal.

40£

Welcome bonus

Kerkese

15,000£

Slide-in Bingo

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
trustly
credit_debit
entropay
muchbetter
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
cozy
Mbështetje

live Chat

0800 279 4501

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

40£

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Të gjitha politikat e rëndësishme, duke përfshirë Bonuset dhe Politika Tërheqja, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin nëpërmjet telefonit ose ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacionin mbi këtë faqe dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Fever Bingo për profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e madhe online dhe kjo është shumë e mundshme që ju do të keni një përvojë Fine duke luajtur në të.

Pronar
ElectraWorks Limited
Vit
2015
Dhoma Bingo
16
Kufiri tërheqja
£/$/€20,000 per withdrawal
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 48-72 hours
Metoda e tërheqjes
Neteller

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Gamë të gjerë të dhomave Bingo në dispozicion
 • lojërat tregtari gjalla janë në dispozicion

Kundra

 • Lojtaret nga një numër vendesh janë të ndaluara për të krijuar një llogari
 • Gjuha angleze është pranuar vetëm

Bingo dhoma në dispozicion

 • Friends Bingo Friends Bingo
 • Dirty Gertie Dirty Gertie
 • No Fox Given No Fox Given
 • Foxy's Treats Foxy's Treats
 • Foxy Freebies Foxy Freebies
 • Fab Grab Fab Grab
 • Foxy Cubs Foxy Cubs
 • Forever Foxy Forever Foxy
 • Foxy Hideaway Foxy Hideaway
 • Foxy Love Foxy Love
 • 80 Matey 80 Matey
 • Carers UK Charity Carers UK Charity
 • Boosted Bingo Room Boosted Bingo Room
 • Foxy's Fabulous Foxy's Fabulous
 • £20K Slide-In Bingo £20K Slide-In Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
skrill
trustly
credit_debit
entropay
muchbetter
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
cozy
Mbështetje

live Chat

0800 279 4501

përmes formës në vend

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

40£

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
40£

Welcome bonus

18+. T&C zbatohen
Kerkese