Fever Bingo Faqja e internetit

Fever Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Jumpman Gaming Limited

Dhoma Bingo: 11

Vlerësim 2.55/5

Ne kemi vlerësuar Fever Bingo bazë të sistemit të rangut faqet tona bingo 'dhe vlerësuar atë si vend të mirë Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Fever Bingo aq i mirë ne kemi ekzaminuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Fever Bingo është në pronësi aktualisht nga Jumpman Gaming Limited. Ajo operon në bazë të licencave të lëshuara nga ana e bixhozit në Mbretërinë e Bashkuar Komisionit dhe Alderney fatit Komisioni i kontrollit. Site ka 11 dhoma në internet Bingo.

500

rrotullime falas

Kerkese

1%

Cashback Daily

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paypal
credit_debit
paysafecard
pay_by_mobile
Opsionet e Softuerëve
jumpman
Mbështetje

Live Chat 09:30-06:00

nuk ka dhënë numrin e telefonit

[email protected]

Autoriteti licencues

Alderney

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

500

rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Ne rekomandojmë lojtarët për të hetuar në mënyrë të qartë informacion në lidhje me shpërblimet dhe kufizimet e tërheqjes se një Fever Bingo faqe ka. Bazuar në renditje, ne rekomandojmë Fever Bingo për përvojë lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe ju jeni të ngjarë të ketë një përvojë pozitive kumar mbi të.

Pronar
Jumpman Gaming Limited
Vit
2016
Dhoma Bingo
11
Kufiri tërheqja
Not limited
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 24 hours
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Procesi Fast tërheqja
 • Jetojnë në dispozicion chat
 • Pranon pagesa nëpërmjet PayPal

Bingo dhoma në dispozicion

 • 80 Ball Bingo 80 Ball Bingo
 • Bingo Millions 75-Ball Instant Bingo Millions 75-Ball Instant
 • Bingo Millions 90-Ball Instant Bingo Millions 90-Ball Instant
 • 75 Ball Bingo 75 Ball Bingo
 • 90 Ball Bingo 90 Ball Bingo
 • Bingo Millions 80-Ball Instant Bingo Millions 80-Ball Instant
 • Bingo Blast Bingo Blast
 • Clock Work Clock Work
 • Friday Fun Friday Fun
 • Heavy Weight Heavy Weight
 • Bingo Millions Bingo Millions
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paypal
credit_debit
paysafecard
pay_by_mobile
Opsionet e Softuerëve
jumpman
Mbështetje

Live Chat 09:30-06:00

nuk ka dhënë numrin e telefonit

[email protected]

Autoriteti licencues

Alderney

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

500

rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
500

rrotullime falas

18+. T&C zbatohen
Kerkese