Deal Or No Deal Bingo Faqja e internetit

Deal Or No Deal Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Pronar: Bear Group Ltd Casinos

Vlerësim 1.5/10

Kujdes

Kjo faqe nuk është shtuar në zgjedhjen tonë të vendeve Bingo besuar

William Hill Bingo

për newbies
25£

Shpërblim

7.1/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Sun Bingo

50£

Shpërblim

7.7/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Ne kemi vlerësuar Deal or No Deal Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut dhe vlerësuar atë si vend i varfër cilësia bingo. Kjo nënkupton që ju do të keni një përvojë tepër të keqe në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Deal or No Deal Bingo si një vend cilësi të dobët që kemi shqyrtuar reputacionin e autoritetit të saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Deal Or No Deal Bingo aktualisht në pronësi të kazinove Bear Group Ltd, e cila vepron nën licencave të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Alderney Kumar Komisioni i kontrollit. gjuha kryesore Site është angleze dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion.

50£

Shpërblim

18+. T&C zbatohen

65,000£

Çmimet javore

18+. T&C zbatohen
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: 8.00-00.00 të shtunë-e diel; 08:00-02:00 të hënën-të premten

nuk ka dhënë numrin e telefonit

[email protected]

Autoriteti licencues

Alderney Gambling Control Commission

mirë

UK Gambling Commission

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

50£

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Politikat e rëndësishme të faqes, duke përfshirë shpërblimet dhe Politikën e tërheqjes, nuk janë shfaqur në mënyrë të qartë, kështu që ne rekomandojmë lojtarët për të hetuar me kujdes të gjitha informatat në dispozicion në këtë faqe interneti. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin nëpërmjet telefonit. Bazuar në informacion në lidhje me Deal or No Deal Bingo dhe renditjen e saj, ne nuk e rekomandojmë këtë faqe për lojtarët Bingo. Kjo është një cilësi e dobët kazino në internet dhe ju do të keni një përvojë tepër të keqe nga kumar mbi të.

Pronar
Bear Group Ltd Casinos
Vit
2017
Kufiri tërheqja
Not limited
Gjuhe Gjitha
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 0-24 hours
Metoda e tërheqjes Gjitha
Visa

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • Oferta Slingo games
  • Themed në TV popullore në Mbretërinë e Bashkuar

Kundra

  • Lojtaret nga disa vende të lejuara
  • reputacioni diskutueshme casino

Lini një përgjigje

INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: 8.00-00.00 të shtunë-e diel; 08:00-02:00 të hënën-të premten

nuk ka dhënë numrin e telefonit

[email protected]

Autoriteti licencues

Alderney Gambling Control Commission

mirë

UK Gambling Commission

më i mirë

OFERTA MË E MIRË

50£

Shpërblim

18+. T&C zbatohen
character character
50£

Shpërblim

18+. T&C zbatohen