Dabber Bingo Faqja e internetit

Dabber Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Tau Marketing Services Limited

Vlerësim 3.4/5

Ne kemi vlerësuar Dabber Bingo bazë të sistemit të rangut faqet tona bingo 'dhe vlerësuar atë si vend të mirë Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Dabber Bingo aq i mirë ne kemi ekzaminuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Dabber Bingo është në pronësi aktualisht nga Tau Marketing Services Limited. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. gjuha kryesore Site është angleze dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion.

105

Bileta falas dhe 10 rrotullime falas

Kerkese

50

Pa pagesë vishet në ditë - çdo ditë

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
entropay
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

live Chat

0800 901 2510

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

105

Bileta falas dhe 10 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Dabber Bingo lejon tërheqje deri PayPal dhe disa metoda të tjera përshtatje si. politikave të rëndësishme, duke përfshirë Bonuset dhe Politika Tërheqja, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbërë nga informacion të detajuar. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin nëpërmjet telefonit ose ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacionin mbi këtë faqe dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Dabber Bingo për të dy fillestar dhe profesional lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe kjo është shumë e mundshme që ju do të keni një përvojë pozitive duke luajtur në të.

Pronar
Tau Marketing Services Limited
Vit
2016
Kufiri tërheqja
Not limited
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 2-5 days
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • Mobile Site miqësore
  • Licencuar në Mbretërinë e Bashkuar
  • Pranon pagesa nëpërmjet PayPal

Kundra

  • Një numër i shteteve janë të kufizuara
  • Disa dhoma Bingo janë në dispozicion
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
entropay
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

live Chat

0800 901 2510

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

105

Bileta falas dhe 10 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
105

Bileta falas dhe 10 rrotullime falas

18+. T&C zbatohen
Kerkese