Costa Bingo Faqja e internetit

Costa Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: 888 Holdings

Dhoma Bingo: 36

Vlerësim 4.65/5

Ne kemi vlerësuar Costa Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut dhe vlerësuar atë si një vend i shkëlqyer Bingo. Kjo nënkupton që ju do të ngjarë të ketë një përvojë të shquar në qoftë se ju vendosni për të luajtur në këtë faqe Bingo. Për të shënuar Costa Bingo si një vend i shkëlqyer që ne kemi ekzaminuar reputacionin e autoritetin e saj licencues, llogaritur vizitorët mujore, dhe shqyrtuar politikën e bonuse e faqes. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Costa Bingo është në pronësi aktualisht nga 888 Holdings plc. Ajo operon në bazë të licensës, të lëshuara nga Britania e Madhe fatit Komisionin dhe Gjibraltar Kumar Komisionerin - të dyja janë autoritete reputacion licencimit. Faqe ka 36 dhoma Bingo në internet dhe ofron disa lojra Bingo ekskluzive. gjuha kryesore Site është anglisht.

300%

Bonus dhe 30 rrotullime falas

Kerkese

60

Bileta Bingo në depozitë 2

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 24/7

0808 238 9881

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Bonus dhe 30 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Costa Bingo lejon tërheqje deri PayPal dhe disa metoda të tjera të pagesave, si dhe. Të gjitha politikat e rëndësishme, duke përfshirë Bonuset dhe Politika Tërheqja, janë shfaqur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të vërtetuar identitetin nëpërmjet telefonit ose ngarkoni një dokument identiteti. Bazuar në informacionin mbi këtë faqe dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Costa Bingo për të dy fillestar dhe profesional lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino shkëlqyer në internet dhe kjo është shumë e mundshme që ju do të keni një përvojë të shquar duke luajtur në të.

Pronar
888 Holdings
Vit
2009
Dhoma Bingo
36
Kufiri tërheqja
Players outside the UK:£5,000 per week
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 48-72 hours
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Një numër i dhomave Bingo në dispozicion
 • Nuk ka kufizime tërheqjes për lojtarët nga Britania e Madhe
 • programin e besnikërisë për lojtarët Bingo rregullta

Kundra

 • Lojtaret nga vende të caktuara janë të kufizuara nga regjistrimi një llogari
 • Tërheqja kufizon për banorët jo-në Mbretërinë e Bashkuar

Bingo dhoma në dispozicion

 • TAKE 5 TAKE 5
 • Costa Paradise Costa Paradise
 • Bingo Vegas Bingo Vegas
 • Mystery Jackpot Mystery Jackpot
 • Costa Cruise Costa Cruise
 • Bucket N Spade Bucket N Spade
 • Costa Babes Costa Babes
 • Golden Ticket Golden Ticket
 • Vip Daily Vip Daily
 • Ticket to Ride! Ticket to Ride!
 • Just the Ticket! Just the Ticket!
 • Bingo Academy Bingo Academy
 • Choo Choo Ticket Choo Choo Ticket
 • It's Free Baby It's Free Baby
 • 1p Sunny Goldmine 1p Sunny Goldmine
 • Reload Freebie Reload Freebie
 • Sinshine Lucky Dip Sinshine Lucky Dip
 • Daily Night Fever Daily Night Fever
 • Knickerbocker Glory Knickerbocker Glory
 • Thursday Burst-Day Thursday Burst-Day
 • Factor 50 Factor 50
 • Banana Split Banana Split
 • Hot Fudge Sundae Hot Fudge Sundae
 • Friday Big Five Friday Big Five
 • Costa Beach Club Costa Beach Club
 • Costa Splash Costa Splash
 • Lucky Charm Lucky Charm
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 24/7

0808 238 9881

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Bonus dhe 30 rrotullime falas

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
300%

Bonus dhe 30 rrotullime falas

18+. T&C zbatohen
Kerkese