Chit Chat Bingo logo

Chit Chat Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: 888 Holdings plc

Dhoma Bingo: 20

Vlerësim 4.8/10

300%

Shpërblim

18+. T&C zbatohen Kerkese

15%

Games bonus dhe 15% bonus bingo

18+. T&C zbatohen Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
entropay
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

live Chat

0800 901 2510

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar Gambling Commissioner

mirë

UK Gambling Commission

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Pronar
888 Holdings plc
Vit
2010
Dhoma Bingo Gjitha
20
Kufiri tërheqja
Players outside the UK:£10,000 per month
Gjuhe Gjitha
English
Koha tërheqja
Debit Cards: 4-7 business days
Metoda e tërheqjes Gjitha
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • I takon një prej fermave më të mëdha Kumar - 888 Holdings PLC
  • Pranon pagesa nëpërmjet PayPal
  • Një numër i dhomave Bingo në dispozicion

Kundra

  • Kazino vogël
  • Kufijtë e ulëta e tërheqjes për banorët jo-në Mbretërinë e Bashkuar

Lini një përgjigje

INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
entropay
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

live Chat

0800 901 2510

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar Gambling Commissioner

mirë

UK Gambling Commission

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

300%

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
300%

Shpërblim

18+. T&C zbatohen
Kerkese