Candy Shop Bingo Faqja e internetit

Candy Shop Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Zenzero Limited

Dhoma Bingo: 2

Vlerësim 3.85/5

Ne kemi vlerësuar Candy Shop Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut si vend i madh Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur këtu. Për të shënuar Candy Shop Bingo si një vend i madh, ne kemi kontrolluar reputacionin e licencës së saj, numri i vizitorëve mujore Site, politika bonus ajo zbatohet. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Candy Shop Bingo aktualisht është operuar nga Zenzero Limited. Ajo operon në bazë të licencës, të lëshuar nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar - një autoritet licencues reputacion. Faqja e internetit ka 2 dhoma Bingo dhe ofron disa lojra Bingo ekskluzive. Gjuha kryesore e faqes është anglishtja dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion. Candy Shop Bingo lejon tërheqjet Paypal dhe një çift të metodave të tjera të tërheqjes, si dhe. Të gjitha udhëzimet e rëndësishme, duke përfshirë edhe bonuset dhe politikat e tërheqjes, janë të paraqitura në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara.

200%

Shpërblim

Kerkese

20£

Bonus bingo dhe 20 rrotullime falas në Fruta Shop

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 24/7

0800 901 2510 (E lirë numri)

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

200%

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Për të krijuar llogari, ju do të kërkohet për të verifikuar llogarinë tuaj me telefon ose ngarkoni një dokument identifikimi. Bazuar në informacion në lidhje me këtë faqe interneti dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Candy Shop Bingo për të dy fillestar dhe profesional lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e madhe në internet dhe ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive të luajnë në të.

Pronar
Zenzero Limited
Vit
2015
Dhoma Bingo
2
Kufiri tërheqja
Players outside the UK:£10,000 per month
Gjuhe
English
Koha tërheqja
Debit Cards: 4-7 business days
Metoda e tërheqjes
PayPal

Pro dhe kundra

Rekuizitë

  • I takon një prej fermave më të mëdha Kumar - 888 Holdings PLC
  • pranon PayPal

Kundra

  • Disa lojëra Bingo në dispozicion
  • Kufijtë e ulëta e tërheqjes për banorët jo-në Mbretërinë e Bashkuar

Bingo dhoma në dispozicion

  • 90-Ball Bingo 90-Ball Bingo
  • 75 Ball Bingo 75 Ball Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
paysafecard
credit_debit
neteller
paypal
Opsionet e Softuerëve
dragonfish
Mbështetje

Live Chat: 24/7

0800 901 2510 (E lirë numri)

[email protected]

Autoriteti licencues

Gibraltar

mirë

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

200%

Shpërblim

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
200%

Shpërblim

18+. T&C zbatohen
Kerkese