Buzz Bingo Faqja e internetit

Buzz Bingo rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: Buzz Group Limited

Dhoma Bingo: 24

Vlerësim 5/5

Ne kemi vlerësuar Buzz Bingo sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut si një vend i shkëlqyer Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur këtu. Për të shënuar Buzz Bingo si një vend i shkëlqyer, ne kemi kontrolluar reputacionin e licencës së saj, numri i vizitorëve mujore Site, politika bonus ai zbaton. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Buzz Bingo është në pronësi Buzz Group Limited. Ajo operon në bazë të licencës së lëshuar nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar - një autoritet licencues reputacion. Faqja e internetit ka 24 bingo dhoma dhe ofron disa lojra Bingo ekskluzive. Gjuha kryesore e faqes është anglishtja dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion. Buzz Bingo lejon tërheqjet Paypal dhe një çift të metodave të tjera të tërheqjes, si dhe.

30£

Welcome bonus

Kerkese

1,250£

dhuroj javore në dhomën e të gjithë fituesit Bingo

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: 24/7

8081691459

[email protected]

Autoriteti licencues

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

30£

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Të gjitha udhëzimet e rëndësishme, duke përfshirë edhe bonuset dhe politikat e tërheqjes, janë shpalosur në mënyrë të qartë dhe të përbëhet nga informacione të detajuara. Për të krijuar një llogari, lojtarët do të kërkohet për të provuar identitetin e tyre me telefon dhe ngarkoni disa dokumente identifikimi. Bazuar në informatat në këtë faqe interneti dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Buzz Bingo për të dy newbies dhe profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një kazino e shkëlqyer në internet dhe ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive duke luajtur në të.

Pronar
Buzz Group Limited
Vit
2018
Dhoma Bingo
24
Kufiri tërheqja
£50,000 per day
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 0-1 hours
Metoda e tërheqjes
PayPal
Certifikatat
EGR Operator Award 2019

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Ofron shumëllojshmëri e lojrave Bingo
 • lojra Bingo ekskluzive në dispozicion
 • Pranon pagesa nëpërmjet PayPal

Kundra

 • Kazino relativisht e re
 • Pranon lojtarë nga disa vendePak monedhat janë në dispozicion

Bingo dhoma në dispozicion

 • The Voice Bingo The Voice Bingo
 • Club Room Club Room
 • Roll On Bingo Roll On Bingo
 • Buzz Bingo Blast Buzz Bingo Blast
 • Value Bingo Value Bingo
 • Newbie Room Newbie Room
 • Fluffy Favourites Bingo Fluffy Favourites Bingo
 • Link Room Link Room
 • Flash Bingo Flash Bingo
 • Deal or No Deal Bingo Deal or No Deal Bingo
 • Deal or No Deal Bingo 75 Deal or No Deal Bingo 75
 • Rainbow Riches Bingo Rainbow Riches Bingo
 • 5 Line Room 5 Line Room
 • 1p Room 1p Room
 • Free Bingo Room Free Bingo Room
 • Bingo Millions 75 Ball Instant Bingo Millions 75 Ball Instant
 • Bingo Millions 75 Ball Bingo Millions 75 Ball
 • Bingo Millions 80 Ball Instant Bingo Millions 80 Ball Instant
 • Bingo Millions 80 Ball Bingo Millions 80 Ball
 • Bingo Millions 90 Ball Instant Bingo Millions 90 Ball Instant
 • Bingo Millions 90 Ball Bingo Millions 90 Ball
 • Bingo Millions Turbo 90 Ball Bingo Millions Turbo 90 Ball
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
credit_debit
paypal
Opsionet e Softuerëve
virtue_fusion
Mbështetje

Live Chat: 24/7

8081691459

[email protected]

Autoriteti licencues

UKGC

më i mirë
Luaj

OFERTA MË E MIRË

30£

Welcome bonus

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
30£

Welcome bonus

18+. T&C zbatohen
Kerkese