Bingofest Faqja e internetit

Bingofest rishikim

Lojtarët nga Shqipëria janë pranuar

Luaj
Luaj

Pronar: VistaGaming Network

Dhoma Bingo: 7

Vlerësim 3.4/5

Ne kemi vlerësuar Bingofest sipas faqet tona Bingo 'sistem të rangut si një vend të mirë Bingo. Që do të thotë se ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur këtu. Për të shënuar Bingofest si një vend të mirë, ne kemi kontrolluar reputacionin e licencës së saj, numri i vizitorëve mujore Site, politika bonus ajo zbatohet. Kontrolloni disa detaje më poshtë dhe do të vendosë nëse kjo kazino në internet është me vlerë vizituar apo jo.

Bingofest u themelua në vitin 2003 dhe aktualisht operohet nga VistaGaming Network. Ajo operon në bazë të licensës Curacao, i cili ka një reputacion mjaft të diskutueshme. Faqja e internetit ka 7 gati-to-play dhoma Bingo dhe ofron disa lojra Bingo ekskluzive. Gjuha kryesore e faqes është anglishtja dhe nuk ka opsione të tjera janë në dispozicion. Bingofest lejon tërheqjet PayPal dhe disa metoda të tjera të tërheqjes, si dhe.

50€

Ofertë për blerje me para në dorë

Kerkese

2,480€

Pishinë Çmimi në Ice Cream Bingo dyluftim

Kerkese
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
mastercard
neteller
visa
skrill
wire_transfer
ukash
myvoucher
prepaid_card
ipoint
Opsionet e Softuerëve
betsoft
rival
saucify
vista_gaming
Mbështetje

[email protected]

Autoriteti licencues

Curacao

kontestuar
Luaj

OFERTA MË E MIRË

50€

Ofertë për blerje me para në dorë

Kerkese 18+. T&C zbatohen

Vështrim i shkurtër i internetit

Bingofest është një vend i vogël Bingo, megjithatë, ajo ka një dizajn të përgjegjshëm për smartphones dhe tableta. Të gjitha udhëzimet e rëndësishme, duke përfshirë edhe bonuset dhe politikat e tërheqjes, janë shpalosur në mënyrë të qartë dhe të sigurojë informacionin e detajuar. Për të krijuar një llogari, ju do të kërkohet për të verifikuar personalitetin tuaj. Bazuar në informacion në lidhje me këtë faqe interneti dhe renditjen e saj, ne rekomandojmë Bingofest për të dy newbies dhe profesionale lojtarëve online Bingo. Kjo është një e mirë kazino online dhe ju do të ngjarë të ketë një përvojë pozitive duke luajtur në të.

Pronar
VistaGaming Network
Vit
2003
Dhoma Bingo
7
Kufiri tërheqja
Not limited
Gjuhe
English
Koha tërheqja
e-Wallet: 24 hours
Metoda e tërheqjes
Skrill

Pro dhe kundra

Rekuizitë

 • Faqja e vogël bingo popullor në disa vende
 • Termat dhe kushtet rritjen në detyrë e thjeshtë "
 • Dizajn të përgjegjshëm për smartphones dhe kompjutera

Kundra

 • Jo të gjitha certifikatat janë në dispozicion për shikimin
 • Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të kontaktoni mbështetjen

Bingo dhoma në dispozicion

 • Summer Bingo Summer Bingo
 • Pack & Line Bingo Pack & Line Bingo
 • Nickel Bingo Nickel Bingo
 • Free World Bingo Free World Bingo
 • Diamond Bingo Diamond Bingo
 • Tourney Bingo Tourney Bingo
 • USA Bingo USA Bingo
INFORMACIONE MBI BINGON
Opsionet e Pagesës
mastercard
neteller
visa
skrill
wire_transfer
ukash
myvoucher
prepaid_card
ipoint
Opsionet e Softuerëve
betsoft
rival
saucify
vista_gaming
Mbështetje

[email protected]

Autoriteti licencues

Curacao

kontestuar
Luaj

OFERTA MË E MIRË

50€

Ofertë për blerje me para në dorë

Kerkese 18+. T&C zbatohen
character character
50€

Ofertë për blerje me para në dorë

18+. T&C zbatohen
Kerkese