Adresat E Bingos

Mirësevini në Bingo77 - një nga faqet MË TË MIRA të internetit në Shqipëri për ata që i dashurojnë lojërat e bingos online. Një tipar dallues i faqes së internetit Bingo77 është fakti që menaxhohet nga lojëtarë të apasionuar pas bingos nga Shqipëria. Kjo është arsyeja pse klientët tanë mund të jenë të sigurtë që do të marrin vetëm informacione të përditësuara dhe që kanë lidhje me bingon online në gjuhën e tyre amtare - në shqip. Ekipi ynë ka grumbulluar një sasi të madhe të dhënash mbi shpërblimet e bingos në disa kazino dhe salla bingoje - si ato të njohura globalisht, ashtu edhe vetëm nga Shqipëria. Përveç bonuseve të bingos, në Bingo77 ju do të zbuloni gjithashtu rregulla dhe strategji të zakonshme fituese kur të luani bingo online. Kur të bëheni një vizitor i rregullt i faqes sonë, ju do të siguroheni - asnjë nga promocionet më fitimprurëse nga qendrat e lojërave të fatit online në Shqipëri nuk do të anashkalohet!

character character
character character

VEÇORITË E ADRESAVE BINGO

Heart Bingo logo

Heart Bingo - £50 Bonus*

 • Mundësuar nga Gamesys
 • 50 £ në depozitë e parë
 • tërheqja minimal 10 £

Minimum 10£ depozitave dhe bast. 30 e skadimit ditë nga deposit.Free vishet: Në letër fiton. 1p madhësi monedha, linjat max. Bingo: reklamohen vlera biletë në bazë të 1 bileta £. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Foxy Bingo logo
jo wagering
për newbies

Foxy Bingo - £40 Bonus*

 • bonuse shtesë në fundjavë
 • shpërblimet e përditshme
 • Mundësuar nga Cozy
 • 40 £ në depozitë e parë

Lojtarët e rinj vetëm. Min 10£ depozitave dhe bast. £40 Bonus vlefshme në vetëm Bingo. Kërkesat 4x wagering. 14 ditë për të përmbushur kërkesat wagering. Oferta skadon në 14 ditë. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

klientët e rinj vetëm. Lojtaret duhet të depozitojë dhe të shpenzojnë £5 të holla në Bingo. Min £5 depozitave. £15 bonus përfshin £5 Mystic Meg Slot bonus të cilat duhet të vënë bast x 30 përpara tërheqjes dhe £10 bonus bingo e cila duhet të vënë bast X4 para tërheqjes. Side Lojërat Bonuset mund të shpenzohen vetëm në pjesën anësore lojërat e Slots Page ose seksionin Top Slots në hollin Bingo. Bonus skadon 7 ditë pas marrjes nëse nuk përdoret plotësisht. Promovimi përfundon 23:59 më 31/12/2019. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Tombola Bingo logo
për newbies

Tombola Bingo - £50 Pa pagesë*

 • Referojuni një Shoku bonus
 • 200% në depozitimin e parë

Oferta e re Customer. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Sky Bingo logo
për newbies

Sky Bingo - £40 Bonus & 100 Rrotullime falas*

 • shpërblimet e përditshme
 • Mundësuar nga Virtue Fusion
 • 60 £ në depozitë e parë

Depozita minimale është £10 për PayPal. depozita minimale për të gjitha metodat e tjera të pagesave është £5. standarde Shuma tërheqja minimale është £10. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Gala Bingo logo

Galabingo - £50 Pa pagesë Bingo*

 • shpërblimet e përditshme
 • Mundësuar nga Virtue Fusion
 • 50 £ në depozitë e parë

konsumatorë të rinj në internet vetëm. Min Depozita 1st & shpenzojnë £10 në biletat e Bingo = £50 Bingo bonus + 30 rrotullime falas në Mosha e zotat kredituar nesërmen. Vlera Spin: £ 0.20. Wagering reqs aplikoni: bonus 4x bingo; 10x rrotullime falas. Bonus & rrotullime falas të vlefshme për 1 javë pas kreditit. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

William Hill Bingo logo
për newbies

William Hill Bingo - £25 Bonus*

 • Mundësuar nga Virtue Fusion
 • 25 £ në depozitë e parë
 • tërheqja minimal 5 £

Duke u bashkuar në është e nevojshme, x1 për konsumator, konsumatorë të rinj Bingo vetëm. Min £5 kunji, max £25 bonus me 4x wagering kërkesë. Bonus skadon në 14 ditë nga regjistrimi chat emrit. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Foxy Bingo logo
jo wagering

Costa Bingo - 300% Bonus dhe 30 Rrotullime falas*

 • shpërblimet e përditshme
 • Mundësuar nga Dragonfish
 • 300% në depozitimin e parë
 • tërheqja minimal 5 £

*Welcome ofertë: 18+. Lojtarët e rinj vetëm. Depozita minimale është £10. Shuma maksimale e bonusit është £200. Mëtejshme T&C's-së zbatohen.

Buzz Bingo logo
jo wagering
për newbies

Buzz Bingo - £30 Bonuset*

 • Mundësuar nga Virtue Fusion
 • 40 £ në depozitë e parë
 • tërheqja minimal 5 £

*Welcome ofertë: Depozitave dhe për të marrë £10 për të luajtur Bingo. Get 7 ditët e bingo të lirë në dhomë Newbies. Bonus nuk mund të tërhiqet. Mëtejshme T&C's-së zbatohen.

Loony Bingo logo

Loony Bingo - 300% Bonus*

 • Mundësuar nga Dragonfish
 • 80 £ në depozitë e parë
 • tërheqja minimal 5 £

lojtarë të rinj, min Dep £5. £ 75 bingo Tix +5 vishet në Mbretërinë e parave të gatshme, [fiton mbuluar në £1.25, WR: 85x (bonus)]; 12 TIX për "£2,500 Cash Real" (Fitore vërtetë cash). 15 TIX për "£50 Treat Daily": [WR: (4x bingo bonus)]. Lojërat Bonus fiton cap:... £400 + fillestare bilanci Bonus Depozitave shuma mund të tërhiqet në çdo kohë 18+ vetëm T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Dove Bingo logo

Dove Bingo - 500 Rrotullime falas*

 • ofron Site cashback
 • Mundësuar nga Jumpman

vetëm lojtarë të rinj, depozitave min £10, £ 8 fitore max per 10 rrotullime, max bonus konvertimit £250, 65x kërkesat wagering. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Chit Chat Bingo logo
jo wagering

Chit Chat Bingo - 300% Bonus*

 • shpërblimet e përditshme
 • Mundësuar nga Dragonfish
 • Programi Besnik
 • 300% në depozitimin e parë
 • tërheqja minimal 5 £

*Kushtet: vetëm depozitat herë të parë. E vlefshme deri në një njoftim të mëtejshëm. Depozita minimale është £10. bonus maksimale është 100£. Kufizimet e përgjithshme të tërheqjes dhe të plotë T&C's-së zbatohen.

Lojtarë të ri. Pa pagesë Bingo: Free dhomë në dispozicion vetëm për 7 ditët e para nga regjistrimi. validation Card nevojshme. Fitimet në formën e Bingo Bonus vetëm. T Full & C-së Aplikoni. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi. Begambleaware.org. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Dabber Bingo logo

105 Bileta falas & 10 Rrotullime falas* -

 • Mundësuar nga Dragonfish
 • 100£ on first deposit
 • tërheqja minimal 5 £

depozituesit për herë të parë vetëm. depozitave Min: 10£. Max ofertë: Biletat Bingo vlerë £100 (£50 në rrugën Partisë dhe £50 në Big Bang) plus 10 rrotullime falas në një lojë e zgjedhjes sonë me fitimet mbuluar në £ 0.50. Të gjitha fitimet do të kreditohen në bilancin e vërtetë të parave tuaj. Rrotullime falas përfundojë pas 7 ditësh. Kodi Promo: BNBS100. Bilanci depozitave është në dispozicion për tërheqje në çdo kohë. E vlefshme deri në një njoftim të mëtejshëm. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

klientët e rinj vetëm. Për t'u kualifikuar për të ofruar mirëpritur, depozitimit dhe të shpenzojnë £10 para në bileta Bingo dhe ju do të merrni një £40 bonus bingo (x4 wagering). Bonus skadon 7 ditëve pas marrjes. Shuma e bonusit nuk mund të tërhiqet. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Little Miss Bingo logo

Little Miss Bingo - 300% Bonus*

 • Mundësuar nga Cozy
 • 300% në depozitimin e parë
 • tërheqja minimal 1 £

Te gjithe lojtaret | dhomë bingo do të jetë në dispozicion vetëm për 7 ditët e para nga dita e regjistrimit | validation Card nevojshme | Fitimet do të jetë në formën e Bingo Bonus vetëm dhe Wagering (4x në Bingo) aplikoni në fitimet. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Gravy Train Bingo logo

Gravy Train Bingo - 180 Bingo rrotullime*

 • Mundësuar nga Cozy
 • 300% në depozitimin e parë
 • tërheqja minimal 1 £

Lojtaret e reja | Oferta e vlefshme në 3 depozitat para vetëm | rrotullime Bonus (14 ditë mbarimit) do të kreditohet në bazë të shumës së depozitave | Min dep £10 | Max 10 rrotullime do të kreditohet në ditë | Fitimet nga vishet bonus do të jetë në formën e lojrave bonusit (14 ditë mbarimit) dhe wagering e 40x në lojëra elektronike aplikojnë | bonus Max në vishet është 5 lojëra bonus | Duhet të identifikoheni për të kërkuar vishet për ditë. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Nutty Bingo logo
jo wagering

Nutty Bingo - £20 Bonus & 20 Rrotullime falas*

 • shpërblimet e përditshme
 • 20 £ në depozitë e parë
 • tërheqja minimal 5 £

depozituesit hera e parë vetëm. Min Depozita £10. Max bonus bingo £20. Për të tërhequr bonus & fitore të ngjashme, bast x4 shumën e fondeve tuaja bonus. 20 rrotullime falas [FS]. FS janë të vlefshme në Aloha !, për 7 ditë. FS fiton jepen në lojëra bonus pasi të gjitha FS janë përdorur. Games Bonus fiton cap: £400 + shuma fillestare bonus. req wagering. ndryshojnë nga loja. Bilanci depozitave është në dispozicion për tërheqje në çdo kohë. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Fever Bingo logo

Fever Bingo - 500 Rrotullime falas*

 • ofron Site cashback
 • Mundësuar nga Jumpman

vetëm lojtarë të rinj, depozitave min £10, £ 8 fitore max per 10 rrotullime, max bonus konvertimit £250, 65x kërkesat wagering. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Welcome Oferta: Depozitë minimale £10. shuma maksimale e biletave është fiksuar në 120. Biletat do të ndahen në 4 dhoma të specifikuara vetëm, 30 bileta për dhomë. Max 6 bileta për lojë. Fitimet në të holla të vërtetë. Politika Tërheqja zbatohet. 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Lucky Ladies Bingo logo

Lucky Ladies Bingo - 300% Bonus*

 • Mundësuar nga Cozy
 • 300% në depozitimin e parë
 • tërheqja minimal 1 £

300% bonus ndeshje Bingo deri në £120 në Dep 1, 30 ditë skadimit | £10 min dhe £500 dep max | kërkesat wagering (4x Bingo). 18+ vetëm. T Full & Cs zbatohen. Ju lutemi të luajë me përgjegjësi.

Candy Shop Bingo logo
jo wagering

Candy Shop Bingo - 200% Bonus*

 • Mundësuar nga Dragonfish
 • 200% në depozitimin e parë
 • tërheqja minimal 5 £

*Kushtet Bonus: 18+. E vlefshme deri në një njoftim të mëtejshëm. depozitat e parë vetëm. Depozita minimale është £10. bonus maksimale është £20. Kufizimet e përgjithshme tërheqjes dhe plot T&C's-së zbatohen.

faq

 • Si luhet bingo?

  Bingo është një lojë e "fatit të mbarë". Pritësi i lojës (i quajtur "thirrësi"), tërheq rastësisht numrat e zgjedhur fitues. Lojtarët duhet t'i përputhin këta numra fitues me ata që janë printuar në kombinime të ndryshme në biletat 5x5 që ata zotërojnë. Nëse numrat fitues renditen në një linjë në biletat e tyre, ata thërrasin "Bingo!". Në ditët e sotme, është gjithashtu e mundur që të luani bingo online në disa adresa bingo në Shqipëri.

 • Cili është Aplikacioni më i mirë Bingo në Shqipëri?

  Ju mund të luani lojëra bingo për para, ose falas. Në rastin e fundit, ju mund të zgjidhni dhe të shkarkoni aplikacione që kanë akses publik. 5 aplikacionet MË TË MIRA për Android përfshijnë Bingo Gem Rush, Super Bingo HD, Bingo Blitz, Lucky Bingo dhe Bingo Heaven. 5 aplikacionet MË TË MIRA për iOS janë Robin Hood Bingo, Moon Bingo, Ted Bingo, Sugar Bingo dhe Polo Bingo.

 • Ç'lloj lojërash bingo ekzistojnë?

  Ekzistojnë dy lloje biletash Bingo. Një rrjet 5x5 përdoret për të luajtur Bingon me 75-gogla dhe një rrjet 9x3 përdoret për "Housie"-in, ose Bingon me 90-gogla. Sidoqoftë, ekzistojnë klasifikime të tjera të lojërave bingo. Kështu, ju mund të lexoni dhe të luani Bingon Zgjidhe-Ti (më tepër një llotari), Bingon Bonanza (me 43 numra të tërhequr), Bingon e Garave me Kuaj(me numra nga 1 deri në 15 dhe deri në 15 lojtarë), Bingon e Kalimtarit (lojtari i fundit që qëndron bëhet fituesi), Bingon me 30 Gogla (përbëhet nga 30 gogla Bingo) dhe Coverall Bingo (më tepër një slot). Lojtarët mund të zgjedhinndërmjet shumëllojshmërisë së tyre në disa adresa shqiptare të bingosdhe të luajnë falas, ose për para të vërteta.

 • A është e sigurt të luash bingo online në Shqipëri?

  Bingo online mund të jetë një mënyrë për të kaluar kohën e lirë totalisht e sigurt dhe e siguruar nëse një lojtar ndjek këto rregulla të thjeshta. Kontrolloni nëse adresa e bingos ka një licencë dhe sigurohuni që ajo të përputhet me ligjet e komisioneve përkatëse në Shqipëri. Gjithashtu, për të parandaluar humbjen e papritur të parave ne i rekomandojmë lojtarët që t'i kontrollojnë mirë Termat dhe Kushtet e tërheqjeve të bonuseve të bingos dhe të basteve në çdo qendër të lojërave të fatit online.