Faqet e internetit më të mira për bingo 2021

Mirë se vini në më të mirë faqen faqet Bingo listën, krijuar nga Bingo77albania.com. Më poshtë ju do të gjeni zgjedhjen e Top Bingo markave për lojtarët shqiptarë. Krahaso Bingo bonuse, zgjidhni opsionin më të mirë dhe të vazhdojë për të luajtur Bingo lojra online.

Faqet e internetit më të mirë për të luajtur Bingo

William Hill Bingo

për newbies
25£

Shpërblim

7.1/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Sun Bingo

50£

Shpërblim

7.7/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Vera&John

200%

Shpërblim

9.9/10

I shkëlqyer

18+. T&C zbatohen

Provoni disa lojra falas

 • Pachinko

  Pachinko

  Luaj
 • Show Ball 3

  Show Ball 3

  Luaj

faqet Bingo për të luajtur në në Shqipëri

William Hill Bingo

për newbies
25£

Shpërblim

 • Dhoma Bingo

  25

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  WHG (International) Limited Casinos

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 0-24 hours

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Një faqe respektuar dhe i besueshëm bingo
 • Faqja e internetit është mundësuar nga një e mirë lojrave software
 • Ofron një numër të dhomave Bingo
7.1/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Sun Bingo

50£

Shpërblim

 • Dhoma Bingo

  12

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  News Group

 • Koha tërheqja

  Card Payments: 3-5 days

 • Autoriteti licencues

  Alderney Gambling Control Commission

 • Një Ultimate website online bingo në pronësi të një korporate gjigante
 • Ofron çdo ditë bonuse Bingo
 • Mundësuar nga një ofrues popullor bingo software
 • Ofron disa lojra falas Bingo
7.7/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Vera&John

200%

Shpërblim

 • Dhoma Bingo

  6

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Dumarca Gaming Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 24-48 hours

 • Autoriteti licencues

  Malta Gaming Authority

 • Kazino është një prej markave më të mëdha ndërkombëtare të fatit
 • Ofron kazino dhe Bingo lojra
 • Është e përkryer për të luajtur në celular
9.9/10

I shkëlqyer

18+. T&C zbatohen

Zinger Bingo

64

Bileta Bingo dhe 10 rrotullime falas

 • Dhoma Bingo

  7

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  888 Holdings

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 48-72 hours

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Ofron një platformë të mirë të lëvizshme
 • Ju mund të gëzojnë lojra të mëdha Bingo Bingo nga 75-top për të 90-top
 • Lojtaret mund të vini nga një numër i promovime dhe shpërblimet e përditshme
6.8/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Queen Bee Bingo

64

Pa bileta Bingo & 10 rrotullime falas

 • Dhoma Bingo

  6

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Tau Marketing Services Limited

 • Koha tërheqja

  Credit/Debit Cards: 4-7 business days

 • Autoriteti licencues

  UK Gambling Commission

 • Faqja e internetit ka dizajn unik
 • Oferta të shkëlqyera 75 dhe 90-topin versione të lojës bingo
 • promovime të shumta ditore dhe mundësi për të luajtur lojëra tuaj të preferuar Bingo
6.6/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Costa Bingo

jo wagering
300%

Bonus dhe 30 rrotullime falas

 • Dhoma Bingo

  36

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  888 Holdings

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 48-72 hours

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Website zotëron një nga komunitetet më të mëdha Bingo në Mbretërinë e Bashkuar
 • Ofron shpërblime të përditshme për përdoruesit e regjistruar
 • Mundësuar nga një e mirë lojrave software
9.3/10

I shkëlqyer

18+. T&C zbatohen

Chit Chat Bingo

jo wagering
300%

Shpërblim

 • Dhoma Bingo

  20

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  888 Holdings

 • Koha tërheqja

  Debit Cards: 4-7 business days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Është një nga më të vjetra faqet Bingo britanike
 • Lojtaret marrë shpërblime të përditshme
 • Faqja e internetit është mundësuar nga një e mirë lojrave software
 • Programi ofron besnikëri për vizitorët e rregullt
4.8/10

I diskutueshëm

18+. T&C zbatohen

Foxy Bingo

jo wagering
për newbies
40£

Welcome bonus

 • Dhoma Bingo

  16

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  ElectraWorks Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 48-72 hours

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Ka një nga më të harton të njohur në mesin e Bingo faqet
 • Ofron bonuse shtesë në fundjavë
 • Ka shpërblime të përditshme për lojtarët Bingo
 • Mundësuar nga një e mirë lojrave software
8.2/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Bingofest

50€

Ofertë për blerje me para në dorë

 • Dhoma Bingo

  7

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  VistaGaming Network

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 24 hours

 • Autoriteti licencues

  Licenca Curacao kumar

 • Ofron mundësi të mirë për të luajtur versionet e njohura të lojës bingo
 • Faqja e internetit ka një platformë të lëvizshme miqësore
 • Ju gjithmonë mund të fillojë me një bonus mirëpritur për të marrë fonde shtesë Bingo
6.8/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Dabber Bingo

105

Bileta falas dhe 10 rrotullime falas

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Tau Marketing Services Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 2-5 days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Faqja e internetit është i famshëm për kërkesat e saj të ulët wagering
 • Lojtaret mund të vishet dhe bileta Bingo përditshme falas
6.8/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Sky Bingo

për newbies
40£

Bonus & 100 rrotullime falas

 • Dhoma Bingo

  6

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Sky Betting & Gaming

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 12-24 hours

 • Autoriteti licencues

  Alderney Gambling Control Commission

 • Faqja e internetit është në pronësi të një korporate gjigante të lojërave të fatit
 • Ka një numër të bonuse, duke përfshirë shpërblimet ditore
9.5/10

I shkëlqyer

18+. T&C zbatohen

Buzz Bingo

jo wagering
për newbies
30£

Welcome bonus

 • Dhoma Bingo

  24

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Buzz Group Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 0-1 hours

 • Autoriteti licencues

  UK Gambling Commission

 • Një nga më të mira faqet online Bingo në Mbretërinë e Bashkuar
 • Markë është në pronësi të një korporate gjigante të lojërave të fatit
 • Oferta offline klubet Bingo në Mbretërinë e Bashkuar
 • Faqja e internetit është mundësuar nga një e mirë lojrave software
 • Ofron disa ekskluzive Bingo dhe Kazino Lojërat
10/10

I shkëlqyer

18+. T&C zbatohen

Fever Bingo

500

rrotullime falas

 • Dhoma Bingo

  11

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Jumpman Gaming Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 24 hours

 • Autoriteti licencues

  Alderney Gambling Control Commission

 • Ofron me faqen cashback
 • Mundësuar nga një e mirë lojrave software
5.1/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Dove Bingo

500

rrotullime falas

 • Dhoma Bingo

  11

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Jumpman Gaming Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 1-5 days

 • Autoriteti licencues

  UK Gambling Commission

 • Faqja e internetit është mundësuar nga një e mirë lojrave software
 • Oferta Cashback për lojtarët e regjistruar
8.2/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Candy Shop Bingo

jo wagering
200%

Shpërblim

 • Dhoma Bingo

  2

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Zenzero Limited

 • Koha tërheqja

  Debit Cards: 4-7 business days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Faqja e internetit ofron Bingo falas dhe lojra kazino
 • Faqja e internetit është mundësuar nga një e mirë lojrave software
 • Oferta 90 dhe 75-top Bingo games
7.7/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Heart Bingo

50£

Welcome bonus

 • Dhoma Bingo

  6

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Gamesys Operations Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 24 hours

 • Autoriteti licencues

  UK Gambling Commission

 • Ofertat e internetit lojra falas për lojtarët Bingo
 • Ofron fonde përditshme çmimin dhe afatet dhe kushtet e veçanta
7.1/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Loony Bingo

300%

Bonus First depozitave

 • Dhoma Bingo

  4

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Daub Alderney Limited

 • Koha tërheqja

  Debit Cards: 4-7 business days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Lojtarët e rinj mund të luajnë lojra Bingo falas 3 ditë pas regjistrimit
 • Markë është në pronësi të një korporate gjigante të lojërave të fatit
 • Faqja e internetit ka një dizajn modern
 • Është i përshtatshëm për të luajtur në të dy Android dhe iOS
7.3/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Lucky Ladies Bingo

300%

Welcome bonus

 • Dhoma Bingo

  7

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  ElectraWorks Limited

 • Koha tërheqja

  up to 5-7 working days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Faqja e internetit synon audiencë femra
 • Ofron dhomë të madhe bingo për lojtarë të ri
 • Një shumëllojshmëri e lojrave Bingo janë në dispozicion
6/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Sparkly Bingo

120

Bileta Bingo

 • Dhoma Bingo

  4

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  888 Holdings

 • Koha tërheqja

  Debit Cards: 4-7 business days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Ka një dizajn të përshtatshëm dhe të lehtë
 • Ofron relativisht pak games Bingo
 • Mundësuar nga një ofrues popullor bingo software
8.1/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Velvet Bingo

40£

Shpërblim

 • Dhoma Bingo

  7

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  ElectraWorks Limited

 • Koha tërheqja

  5-7 working days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Ofron Site Bingo lojra dhe mbi 150 lojra kazino
 • I ofron mundësi të mëdha për të luajtur Bingo falas
3.1/10

I diskutueshëm

18+. T&C zbatohen

Wink Bingo

200%

Welcome bonus

 • Dhoma Bingo

  21

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  888 Holdings

 • Koha tërheqja

  Credit/Debit Cards: 4-7 business days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Ka një të veçantë dizajn pin-up i faqes
 • Ofron çdo ditë bonuse Bingo
 • Mundësuar nga një ofrues popullor bingo software
 • Është në pronësi të një korporate të njohur lojërave të fatit
5.7/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Galabingo

50£

Pa pagesë Bingo

 • Dhoma Bingo

  17

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  LC International Limited

 • Koha tërheqja

  e-Wallet: 0-24 hours

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Një besuar markë me një histori të gjatë
 • Synimet Bingo lojtarët e të gjitha moshave
 • Ofron shpërblime përditshme
 • Është një nga faqet më të mëdha dhe rritje të shpejtë Bingo në Mbretërinë e Bashkuar
8.7/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen

Gravy Train Bingo

180

rrotullime falas

 • Dhoma Bingo

  7

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  ElectraWorks Limited

 • Koha tërheqja

  up to 5-7 working days

 • Autoriteti licencues

  Gibraltar Gambling Commissioner

 • Ofron Bingo lirë për lojtarë të ri
 • vizitorë të rregullt e internetit mund të aplikojnë për cashback në çdo depozitë
5.1/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Nutty Bingo

jo wagering
20£

Bonus & 20 rrotullime

 • Dhoma Bingo

  3

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Zenzero Limited

 • Koha tërheqja

  Debit Cards: 4-7 business days

 • Autoriteti licencues

  UK Gambling Commission

 • Faqja e internetit është në pronësi të një korporate gjigante të lojërave të fatit
 • lojtarë të regjistruar të marrë shpërblime të përditshme
 • Oferta 90 dhe 75 top Bingo games
5.1/10

Mirë

18+. T&C zbatohen

Tombola Bingo

për newbies
50£

Welcome bonus

 • Dhoma Bingo

  20

 • Gjuhe

  English

  English

 • Pronar

  Tombola Int

 • Koha tërheqja

  PayPal: up to 72 hours

 • Autoriteti licencues

  UK Gambling Commission

 • Një nga faqet më të mëdha Bingo në Mbretërinë e Bashkuar
 • Oferta ekskluzive games Bingo
8.2/10

Më i mirë

18+. T&C zbatohen
faq
 • Si luhet bingo?

  Bingo është një lojë e "fatit të mbarë". Pritësi i lojës (i quajtur "thirrësi"), tërheq rastësisht numrat e zgjedhur fitues. Lojtarët duhet t'i përputhin këta numra fitues me ata që janë printuar në kombinime të ndryshme në biletat 5x5 që ata zotërojnë. Nëse numrat fitues renditen në një linjë në biletat e tyre, ata thërrasin "Bingo!". Në ditët e sotme, është gjithashtu e mundur që të luani bingo online në disa adresa bingo në Shqipëri.

 • Cili është Aplikacioni më i mirë Bingo në Shqipëri?

  Ju mund të luani lojëra bingo për para, ose falas. Në rastin e fundit, ju mund të zgjidhni dhe të shkarkoni aplikacione që kanë akses publik. 5 aplikacionet MË TË MIRA për Android përfshijnë Bingo Gem Rush, Super Bingo HD, Bingo Blitz, Lucky Bingo dhe Bingo Heaven. 5 aplikacionet MË TË MIRA për iOS janë Robin Hood Bingo, Moon Bingo, Ted Bingo, Sugar Bingo dhe Polo Bingo.

 • Ç'lloj lojërash bingo ekzistojnë?

  Ekzistojnë dy lloje biletash Bingo. Një rrjet 5x5 përdoret për të luajtur Bingon me 75-gogla dhe një rrjet 9x3 përdoret për "Housie"-in, ose Bingon me 90-gogla. Sidoqoftë, ekzistojnë klasifikime të tjera të lojërave bingo. Kështu, ju mund të lexoni dhe të luani Bingon Zgjidhe-Ti (më tepër një llotari), Bingon Bonanza (me 43 numra të tërhequr), Bingon e Garave me Kuaj(me numra nga 1 deri në 15 dhe deri në 15 lojtarë), Bingon e Kalimtarit (lojtari i fundit që qëndron bëhet fituesi), Bingon me 30 Gogla (përbëhet nga 30 gogla Bingo) dhe Coverall Bingo (më tepër një slot). Lojtarët mund të zgjedhinndërmjet shumëllojshmërisë së tyre në disa adresa shqiptare të bingosdhe të luajnë falas, ose për para të vërteta.

 • A është e sigurt të luash bingo online në Shqipëri?

  Bingo online mund të jetë një mënyrë për të kaluar kohën e lirë totalisht e sigurt dhe e siguruar nëse një lojtar ndjek këto rregulla të thjeshta. Kontrolloni nëse adresa e bingos ka një licencë dhe sigurohuni që ajo të përputhet me ligjet e komisioneve përkatëse në Shqipëri. Gjithashtu, për të parandaluar humbjen e papritur të parave ne i rekomandojmë lojtarët që t'i kontrollojnë mirë Termat dhe Kushtet e tërheqjeve të bonuseve të bingos dhe të basteve në çdo qendër të lojërave të fatit online.

Regjistrohu për gazetën tonë

Rekomanduar nga Bingo 77